Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Masterys GP 10kVA 3/3 400V/400V PF=1 varaaja ulkoiselle akustolle
| Pituus (mm) | 800 |
| Leveys (mm) | 444 |
| Korkeus (mm) | 800 |
| Syöttöjännite | 270 V |
| Syöttöjännite | 480 V |
| Ensiötaajuus | 40 Hz |
| Ensiötaajuus | 70 Hz |
| Ensiövaiheiden lukumäärä | 3 |
| Toisiotaajuus | 50 Hz |
| Toisiotaajuus | 60 Hz |
| UPS-teknologia | online |
| Rakennetyyppi | vapaasti seisova |
| Automaattinen sammutus -toiminto | kyllä |
| Tuloliitäntä | kiinteä liitäntä |
| Kiinteiden lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 830 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 474 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 830 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 99 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tekninen yleisliite | Lataa tästä |
