Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
NeTYS RT 1000VA VFI 230V/230V 1/1 PF=1 varakäyntiaika 7 min asennus räkki/torni
| Pituus (mm) | 445 |
| Leveys (mm) | 438 |
| Korkeus (mm) | 86 |
| Syöttöjännite | 187 V |
| Syöttöjännite | 264 V |
| Ensiötaajuus | 50 Hz |
| Ensiötaajuus | 60 Hz |
| Ensiövaiheiden lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 230 V |
| Lähtöjännite | 230 V |
| Toisiotaajuus | 45 Hz |
| Toisiotaajuus | 55 Hz |
| Efektiivinen lähtöteho | 1000 W |
| Näennäinen lähtöteho | 1000 VA |
| Energiankulutus | 33 W |
| USB-liitäntä | kyllä |
| RS-232 -liitäntä | kyllä |
| Toisiovaiheiden lukumäärä | 1 |
| UPS-teknologia | online |
| Rakennetyyppi | 482,6 mm (19") laite |
| Modulaarinen | ei |
| Automaattinen sammutus -toiminto | kyllä |
| Tuloliitäntä | C14 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 525 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 518 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 166 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 17 |
| Tuoteluettelo (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.67 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |