Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ovi univers oikea, data-asennus, aukotettu, RAL 9010, kaapeille IP3X, 1100x550mm
| Pituus (mm) | 12 |
| Leveys (mm) | 519 |
| Korkeus (mm) | 1069 |
| Ikkunallinen ovi | ei |
| Ovi kytkimen vääntimellä | ei |
| Leveys | 519 mm |
| Korkeus | 1069 mm |
| Syvyys | 12 mm |
| Pintamateriaali | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Väri | valkoinen |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 520 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 1070 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 6 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 555 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.05 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
