Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ovi , univers, vasen, RAL 9010, kotelolle IP44, 1550x1050mm
| Paino (netto) | 6.886 |
| ETIM-luokka | EC000747 Ovi/ohjauspaneeli (kotelo/kaappi) |
| Malli / Tyyppi | ovenpysäyttimellä |
| Ikkunallinen ovi | ei |
| Ovi kytkimen vääntimellä | ei |
| Leveys | 498 mm |
| Korkeus | 1519 mm |
| Syvyys | 12 mm |
| Materiaali | teräs |
| Pintamateriaali | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Väri | valkoinen |
| Kotelointiluokka (IP) | IP54 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1565 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 53 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 9.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1565 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 53 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 9.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 50.7 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 65.51 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
