Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Palonsuojakanava luokka DIN-E90/E30 FWK90 103x254mm l=0.5m, sinkitty
| Pituus (mm) | 1000 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 143 |
| Palonkestoluokka E - toimintavarmuus | 90 |
| Ulkokorkeus | 196 mm |
| Ulkoleveys | 350 mm |
| Sisäkorkeus | 103 mm |
| Sisäleveys | 254 mm |
| Pituus | 500 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 26162 mm² |
| Palonkestävien sivujen lukumäärä | 4 |
| Eriste | muu |
| Päällystys | teräs |
| Pinnan suojaus | kuumasinkitty (jatkuva) ja pinnoitettu |
| Väri | muu |
| Tarkastuksen avaamisen myötä | kyllä |
| Kun laiteyhteys avautuu | ei |
| Osastointimahdollisuus | kyllä |
| Kiinnitysreiät pohjassa | kyllä |
| Suojavaruste | ruuvattava |
| Soveltuu tulo- ja poistoilmalle | ei |
| Soveltuu savukaasujen poistoon | ei |
| Sopii kaapelin suojaukseen | kyllä |
| Saksalainen hyväksyntä DIBt | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 560 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 28.29 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 560 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 28.29 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 16 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 585 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 477.64 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 59 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 75.563 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |