Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 8-osainen reunaviisteellä, Berker TS, lasi kirkas
| Pituus (mm) | 5 |
| Leveys (mm) | 86 |
| Yksikköjen määrä | 8 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Vaakayksiköiden määrä | 8 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 8 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | lasi |
| Materiaalin laatu | lasi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 86 mm |
| Korkeus | 160 mm |
| Syvyys | 5 mm |
| Asennusaukon koko | 16.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 172 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 92 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 12 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.181 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 172 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 92 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 12 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.181 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |