Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
P559021 Pinta-asennuskotelo TAIS MIGNON kahdelle Ticino Magic -kalusteelle P559021
| Pituus (mm) | 62 |
| Leveys (mm) | 62 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Kokoonpano | pinta-asennettava kotelo |
| Sopii kytkettäväksi modulaarisiin laitteisiin | kyllä |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Asennussuunta | pystysuora |
| Muoto | suorakulmainen |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | muu |
| Läpinäkyvä | ei |
| Asennus kanavan yli | ei |
| Liitettävissä kanavaan | ei |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | kyllä |
| Iskunkestävyys | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP44 |
| Laitteen leveys | 62 mm |
| Laitteen korkeus | 80 mm |
| Laitteen syvyys | 62 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 8 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.19 |
