Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasia 1-osainen Sveitsi T13 10A 250V 3.5mod., ruuviliittimin, DIN-kiskolle
| Paino (netto) | 0.07 |
| ETIM-luokka | EC000125 Pistorasia |
| Malli / Tyyppi | sveitsiläinen normi, tyyppi 13 |
| Aktiivisten kontaktien määrä (pyöreä) | 2 |
| Merkinantolampulla | ei |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Moduulien lukumäärä | 3.5 |
| Vaiheiden lukumäärä | 1 |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Saranoitu kansi | ei |
| Parannettu kosketussuojaus | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7035 |
| Metalliväri | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Lukittava | ei |
| Irrotus/vapautus-mekanismi | ei |
| Eristetty asennus | ei |
| Toiminnanilmaisevalla valolla | ei |
| Hakuvalolla | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Vikavirtasuojaus | ei |
| Pienoissulakkeella | ei |
| Erikoisteholähde | ei erityistä virtalähdettä |
| Asennustapa | moduulikehikko |
| Kiinnitystapa | muu |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Ketjutusmahdollisuus | ei |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Kääntyvä keskiosa | ei |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 50 Hz |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Rankoille käyttöolosuhteille (VDE:n mukaan) | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 59 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.28 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.36 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.5414 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
