Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sokkeli, Univers, k=100 800×205 mm
| Pituus (mm) | 205 |
| Leveys (mm) | 800 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Malli / Tyyppi | sokkelin välilevy |
| Materiaali | teräs |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Soveltuu koteloleveydelle | 800 mm |
| Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon | ei |
| Leveys | 800 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 840 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 232 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 117 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4.587 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 840 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 232 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 117 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.587 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 25 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 177.16 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 20.6 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 27.088 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
