Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
STATYS 1STAR 63A 1-vaiheinen 2-nap katkaisu L+N BX 220/240V
| Pituus (mm) | 747 |
| Leveys (mm) | 483 |
| Korkeus (mm) | 89 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu |
| Lisätarvike | kyllä |
| Varaosa | kyllä |
| Leveys | 483 mm |
| Korkeus | 89 mm |
| Syvyys | 747 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 797 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 533 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 119 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 25 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
| Tekninen yleisliite | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntipäällikkö, UPS-laitteet ja Tehoelektroniikka
+358 40 573 9078 joona.riihimaki@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
