Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
STATYS 63A 380/415V 3-vaihe 4 johdinta 4-nap katkaisu 19" räkki CB uR sulakkeet
| Pituus (mm) | 688 |
| Leveys (mm) | 483 |
| Korkeus (mm) | 400 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu |
| Lisätarvike | kyllä |
| Varaosa | kyllä |
| Leveys | 483 mm |
| Korkeus | 400 mm |
| Syvyys | 688 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 738 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 533 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 430 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 58 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
| Tekninen yleisliite | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntipäällikkö, UPS-laitteet ja Tehoelektroniikka
+358 40 573 9078 joona.riihimaki@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
