Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
STATYS XS 16A 230V yksivaiheinen 2-nap katkaisu L+N 19" räkki
| Pituus (mm) | 285 |
| Leveys (mm) | 440 |
| Korkeus (mm) | 44 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu |
| Lisätarvike | kyllä |
| Varaosa | kyllä |
| Leveys | 440 mm |
| Korkeus | 44 mm |
| Syvyys | 285 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 335 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 490 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (fin) | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
| Tekninen yleisliite | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntipäällikkö, UPS-laitteet ja Tehoelektroniikka
+358 40 573 9078 joona.riihimaki@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
