Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
T-kappale teräs kanavalle LFS 30x45mm, liikenteenvalkoinen
| Paino (netto) | 0.355 |
| ETIM-luokka | EC000865 Asennuskanavan T-kappale |
| Korkeus | 30 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Lähtökorkeus | 30 mm |
| Lähdön leveys | 45 mm |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | kyllä |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.433 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.1611 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 240 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 840 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 143.7328 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |