Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
T-kappale teräs kanavalle LFS 40x60mm, liikenteenvalkoinen
| Paino (netto) | 0.244 |
| ETIM-luokka | EC000865 Asennuskanavan T-kappale |
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Lähtökorkeus | 40 mm |
| Lähdön leveys | 60 mm |
| Malli / Tyyppi | valettu huppu |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | kyllä |
| Kiinnitystapa | napsautettava |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Iskunkestävyysluokka | IK08 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.245 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.979 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 384 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 133.984 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |