Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Tasokulma teräs kanavalle LFS 60x60mm, liikenteenvalkoinen RAL9016
| Paino (netto) | 0.274 |
| ETIM-luokka | EC000864 Asennuskanavan tasokulma |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 60 mm |
| Malli / Tyyppi | valettu huppu |
| Kulma | 90 ° |
| Kulma | 90 ° |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kiinnitystapa | napsautettava |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Iskunkestävyysluokka | IK08 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.306 |
| Pakkauskoko 2 | 6 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.834 |
| Pakkauskoko 3 | 12 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.823 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 840 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 216.064 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |