Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
TeholähdePSB-10-12 230VAC/12VDC 0.84A
| Pituus (mm) | 49 |
| Leveys (mm) | 49 |
| Korkeus (mm) | 21 |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Ensimmäinen toisio lähtöjännite | 12 V |
| Ensimmäinen toisio lähtöjännite | 12 V |
| Enimmäislähtövirta 1 | 0.84 A |
| Toisiojännite säädettävä | ei |
| Nimellinen lähtöjännite 1 | 12 V |
| Nimellislähtövirta 1 | 0.84 A |
| Oikosulkukesto | kyllä |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 50 HZ | 110 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 50 HZ | 250 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 60 HZ | 110 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 60 HZ | 250 V |
| Ulostulojännite stabiloitu | kyllä |
| Energiankulutus | 3 VA |
| Lähtöteho | 10 W |
| Stabiloitu | kyllä |
| Sähköisen liitännän tyyppi | muu |
| Kiskoasennus mahdollista | ei |
| Seinäasennus mahdollista | kyllä |
| Laajennettava | ei |
| Upotusleveys | 48 mm |
| Upotuskorkeus | 48 mm |
| Suora-asennus mahdollista | kyllä |
| Leveys | 48 mm |
| Korkeus | 48 mm |
| Syvyys | 21 mm |
| Soveltuu turvakäyttöön | kyllä |
| Turvaluokka SIL IEC 61508 | ei ole |
| Suoritustaso EN ISO 13849-1 mukaan | ei ole |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
