Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Umpikeskiö asennuslevyllä kiinnityskynsin, 1930, softtouch musta, maalattu
| Halkaisija (Ø) (mm) | 71 |
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kokoonpano | peruselementti keskiölevyllä |
| Käyttö | umpikansi |
| Kiinnitysrengas | kyllä |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 42 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 42 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.045 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.54 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
