Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Uppoasennuskehys teräksestä kotelolle FWB33, puhtaanvalkoinen
| Pituus (mm) | 552 |
| Leveys (mm) | 852 |
| Korkeus (mm) | 13 |
| Leveys | 852 mm |
| Korkeus | 552 mm |
| Syvyys | 13 mm |
| Materiaali | metalli |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.53 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.53 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 48 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 9.44 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 12.14 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
