Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Uppotuskehys, universZ, 2-kenttäinen, kotelo 1250x550mm
| Pituus (mm) | 85 |
| Leveys (mm) | 635 |
| Korkeus (mm) | 1345 |
| Leveys | 602 mm |
| Korkeus | 1302 mm |
| Syvyys | 13 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 1400 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4.28 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 1400 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.28 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 12 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 14.1 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 20.458 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
