Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UPS-hallintakortti Relekortti Netys RT
| Pituus (mm) | 150 |
| Leveys (mm) | 150 |
| Korkeus (mm) | 50 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu |
| Leveys | 440 mm |
| Korkeus | 131 mm |
| Syvyys | 195 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
