Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UPS-lisäakku Masterys BAT-LL-1x40x25AH-4P-CB
| Pituus (mm) | 840 |
| Leveys (mm) | 600 |
| Korkeus (mm) | 1400 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | akku |
| Lisätarvike | kyllä |
| Varaosa | kyllä |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 1400 mm |
| Syvyys | 840 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 630 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 1430 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 540 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
