Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UPS-lisäakku NetysPR EXB 1700VA 15min
| Pituus (mm) | 436 |
| Leveys (mm) | 440 |
| Korkeus (mm) | 87 |
| Korkeus | 87 mm |
| Leveys | 440 mm |
| Syvyys | 436 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 540 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 540 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 22 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntipäällikkö, UPS-laitteet ja Tehoelektroniikka
+358 40 573 9078 joona.riihimaki@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
