Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UPS-lisäakku NetysRT Lisäa 9/11kVA 20/15min
| Pituus (mm) | 650 |
| Leveys (mm) | 440 |
| Korkeus (mm) | 131 |
| Korkeus | 131 mm |
| Leveys | 440 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 440 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 131 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 67 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
