Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UPS-lisäakku NetysRT Lisäakku 1.1kVA 23 min
| Pituus (mm) | 332 |
| Leveys (mm) | 440 |
| Korkeus (mm) | 89 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | paristo/akku |
| Leveys | 440 mm |
| Korkeus | 89 mm |
| Syvyys | 332 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 332 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 440 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 16 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntipäällikkö, UPS-laitteet ja Tehoelektroniikka
+358 40 573 9078 joona.riihimaki@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
