Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UPS-lisävaruste NETYS RT RACK MOUNTING
| Pituus (mm) | 100 |
| Leveys (mm) | 490 |
| Korkeus (mm) | 70 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu |
| Leveys | 490 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 490 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
