Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UPS online Netys RT 3300VA 230VAC 5min
| Pituus (mm) | 608 |
| Leveys (mm) | 440 |
| Korkeus (mm) | 89 |
| Syöttöjännite | 175 V |
| Syöttöjännite | 280 V |
| Ensiötaajuus | 45 Hz |
| Ensiötaajuus | 66 Hz |
| Ensiövaiheiden lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 200 V |
| Lähtöjännite | 240 V |
| Toisiotaajuus | 50 Hz |
| Toisiotaajuus | 60 Hz |
| Efektiivinen lähtöteho | 2700 W |
| Näennäinen lähtöteho | 3300 VA |
| USB-liitäntä | ei |
| Toisiovaiheiden lukumäärä | 1 |
| SNMP | kyllä |
| Jännitetyyppi | AC |
| Korkeus | 440 mm |
| Leveys | 88.7 mm |
| Syvyys | 608 mm |
| Paino | 30 kg |
| Varakäyntiaika täydellä kuormalla | 6.8 min |
| Verkkohallinta | kyllä |
| UPS-teknologia | online |
| Rakennetyyppi | 482,6 mm (19") laite |
| Suurin jännitevääristymä (lineaarinen kuorma) | 2 % |
| Antotehokerroin | 0.82 |
| Kokonaistehokkuus | 93 % |
| Teho eco-toiminnolla | 98 % |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | kyllä |
| Automaattinen sammutus -toiminto | kyllä |
| Tuloliitäntä | C20 |
| Lähtöjen C13 lukumäärä | 6 |
| Lähtöliitäntöjen C19 lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 608 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 440 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 30 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen yleisliite | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntipäällikkö, UPS-laitteet ja Tehoelektroniikka
+358 40 573 9078 joona.riihimaki@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
