Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Varakäyntiaika 4min @720W syöttö/ lähtö 230VAC On-line syöttö C14 lähtö 6xC13
| Pituus (mm) | 310 |
| Leveys (mm) | 438 |
| Korkeus (mm) | 89 |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 240 V |
| Ensiötaajuus | 50 Hz |
| Ensiötaajuus | 50 Hz |
| Ensiövaiheiden lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 230 V |
| Lähtöjännite | 230 V |
| Toisiotaajuus | 50 Hz |
| Toisiotaajuus | 50 Hz |
| USB-liitäntä | kyllä |
| RS-232 -liitäntä | kyllä |
| Toisiovaiheiden lukumäärä | 1 |
| Jännitetyyppi | AC |
| Korkeus | 89 mm |
| Leveys | 438 mm |
| Syvyys | 310 mm |
| Paino | 10.8 kg |
| Rakennetyyppi | 482,6 mm (19") laite |
| Tuloliitäntä | C14 |
| Lähtöjen C13 lukumäärä | 6 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 610 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 14.8 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
