Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtakiskoliitin 4mm²-35mm², kokoojakiskolle 12x5mm, Cu-johtimelle
| Pituus (mm) | 38.5 |
| Leveys (mm) | 16.5 |
| Korkeus (mm) | 38.5 |
| Virtakiskon paksuus | 5 mm |
| Virtakiskon paksuus | 5 mm |
| Liittimen leveys | 16.5 mm |
| Suurin poikkipinta-ala | 35 mm² |
| Soveltuu pyöröjohdinliitoksiin | kyllä |
| Soveltuu sektorijohdinliitoksiin | kyllä |
| Soveltuu lattajohdinliitoksiin | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 50 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.195 |
| Pakkauskoko 2 | 50 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.195 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 12100 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1021 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 572.34 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
