Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ylijännitesuoja tyyppi 3 pistorasioille 6 kytkentäjohdinta 1,5mm²
| Pituus (mm) | 44 |
| Leveys (mm) | 71 |
| Nimellisjännite AC | 230 V |
| Nimellisjännite DC | 230 V |
| Korkein jatkuva jännite AC | 255 V |
| Nimelliskuormitusvirta | 16 A |
| Nimellispurkausvirta (8/20) (L-N) | 3 kA |
| Kokonaispurkausvirta (8/20) (L+N-PE) | 3 kA |
| Kokonaispurkausvirta (8/20) (L1+L2+L3+N-PE) | 3 kA |
| Suojaustason jännite välillä L-N (vaihejännite – nolla) | 1.3 kV |
| Suojaustason jännite välillä L-PE/N-PE | 1.5 kV |
| Max. ylivirtasuojalaite, rinnankytkentä (varoke) | 16 A |
| Max. ylivirtasuojalaite, sarjakytkentä (varoke) | 16 A |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Kaukoilmoitussignaalin liitännällä | ei |
| Merkinanto laitteessa | akustinen |
| Kategoria tyyppi 3 | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 44 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.03 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.053 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.433 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 107.392 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
