12 STK.MERKELIST SELVKLEBENDE
| Lengde (mm) | 216 |
| Bredde (mm) | 215 |
| Høyde (mm) | 22 |
| Selvklebende | Ja |
| Gjennomsiktig | Ja |
| Lengde | 216 mm |
| Bredde | 215 mm |
| Høyde | 22 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 240 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.103 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| M-pak Lengde (mm) | 510 |
| M-pak Bredde (mm) | 250 |
| M-pak Høyde (mm) | 5 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.12 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 355 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.845 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1030 |
| T-pak Vekt (kg) | 250.6 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
