2-hulls ramme S.1 alu, for 2x dobbelstikk, passer til enkel eller 1,5 veggboks
| Lengde (mm) | 9.5 |
| Bredde (mm) | 151.5 |
| Høyde (mm) | 120.5 |
| Antall enheter | 2 |
| Monteringsretning | Loddrett |
| Antall enheter horisontalt | 1 |
| Antall enheter vertikalt | 2 |
| Med montasjeramme | Nei |
| Innfelt montasje | Ja |
| Egnet for gulvboks | Nei |
| Egnet for veggkanal | Ja |
| Egnet for innfelt montasje | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Lakkert |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Aluminium |
| RAL-nummer (lignende) | 9006 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Slagfasthet | IK05 |
| Type feste | Klemfeste |
| Bredde | 155 mm |
| Høyde | 80.5 mm |
| Dybde | 9.5 mm |
| Innbyggingsbredde | 80.5 mm |
| Innbyggingshøyde | 151.5 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.05 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 274 |
| M-pak Bredde (mm) | 187 |
| M-pak Høyde (mm) | 130 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.45 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
