2-veis stikk, hvit farge, til gulvbokser og kanaler med 45×45 tilpasning
| Lengde (mm) | 43.5 |
| Bredde (mm) | 90 |
| Høyde (mm) | 45 |
| Modell / utførelse | Stikkontakt (Type F) |
| Medkoblende nulleder | Nei |
| Beskyttende kontakt | Flat |
| Antall aktive kontakter (flat) | 2 |
| Med signallampe | Nei |
| Antall enheter | 2 |
| Antall moduler (ved modulbygging) | 4 |
| Antall faser | 1 |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Tilkoblingstype | Stikklemme |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Med utvidet berøringsvern | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Nei |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9016 |
| Metallisk farge | Nei |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Låsbar | Nei |
| Utløsermekanisme | Nei |
| Isolert montering | Nei |
| Med funksjonslys | Nei |
| Med orienteringslys | Nei |
| Overspenningsvern | Nei |
| Lekkasjestrøm-beskyttelse | Nei |
| Med finsikring | Nei |
| Spesiell strømforsyning | Uten spesiell strømforsyning |
| Monteringsmetode | Apparatmonteringskanal |
| Type feste | Klikkfeste |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Matt |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Med gjennomkoblingsfuinksjon | Ja |
| Antall loop-gjennomganger | 1 |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Skrudd sentralinnsats | Nei |
| Merkestrøm | 16 A |
| Nominell spenning | 250 V |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP20 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Enhet bredde | 90 mm |
| Enhet høyde | 45 mm |
| Enhet dybde | 43.5 mm |
| Min. dybde på apparatboks | 44 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| Med Wi-Fi-signalrepeater | Nei |
| Med innebygd bluetooth-høyttaler | Nei |
| For vanskelige forhold (i henhold til VDE) | Nei |
| I samsvar med britiske bygningsforskrifter Del M | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 90 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 43 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.095 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 235 |
| M-pak Bredde (mm) | 195 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.95 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 90 |
| D-pak Lengde (mm) | 400 |
| D-pak Bredde (mm) | 295 |
| D-pak Høyde (mm) | 240 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.915 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2880 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 308.28 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |