2xKAT.6 FOR SL 80mm hvit
| Lengde (mm) | 48 |
| Bredde (mm) | 130 |
| Høyde (mm) | 130 |
| Høyde sokkelistkanal | 80 mm |
| Dybde sokkelistkanal | 20 mm |
| Antall apparatenheter | 2 |
| Utstyrt med | Datanettilkobling |
| Monteringsmetode installasjonsenhet | Fabrikkmontert |
| Monteringsretning | Horisontal |
| Materiale | Plast |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Dekor | Uten |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | 5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 128 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 48 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 130 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 130 |
| M-pak Bredde (mm) | 130 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 4 |
| D-pak Lengde (mm) | 280 |
| D-pak Bredde (mm) | 200 |
| D-pak Høyde (mm) | 140 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.2229 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 352 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 990 |
| T-pak Vekt (kg) | 132.6152 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |