3D-AVGREINING SL 80mm hvit
| Lengde (mm) | 40 |
| Bredde (mm) | 180 |
| Høyde sokkelistkanal | 80 mm |
| Dybde sokkelistkanal | 20 mm |
| Høyde på kanaltilkobling | 95 mm |
| Bredde kanaltilkobling | 20 mm |
| Kanaltilkobling | Ledningskanal |
| Avgang kanalforbindelse | Sentrisk |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PC/ABS |
| Halogenfri | Ja |
| Farge overdel | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Dekor | Uten |
| Med teppelist | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 180 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 35 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.116 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 180 |
| M-pak Bredde (mm) | 100 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.116 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 4 |
| D-pak Lengde (mm) | 260 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.555 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 104.92 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |