ADA LEDNINGSKLA., ESKE 20stk.
| Lengde (mm) | 203 |
| Bredde (mm) | 128 |
| Høyde (mm) | 68 |
| Type tilbehør/reservedel | 19" festebøyle |
| Materiale | Plast |
| Bredde | 203 mm |
| Høyde | 68 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 68 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 203 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 128 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.34 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 185 |
| M-pak Bredde (mm) | 130 |
| M-pak Høyde (mm) | 105 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.33 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 200 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 900 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
