Analogt amperemeter, måling med strømtrafo, 0-250A AC
| Lengde (mm) | 97 |
| Bredde (mm) | 82 |
| Høyde (mm) | 77 |
| Nominell sluttverdi på skalaen | 250 A |
| Transformatorforbindelse | Ja |
| Nøyaktighetsklasse | 1 |
| Effekttap | 1.1 W |
| Spenningstype | AC |
| Overstrømskala | Nei |
| For rekkemontasje | Ja |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 85 mm |
| Maks viserutslag | 90 ° |
| Målesystem | Dreiespole |
| Slepeindikator | Ja |
| Skalabelysning | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.16 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 93 |
| M-pak Bredde (mm) | 77 |
| M-pak Høyde (mm) | 79 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.149 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 36 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 247 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.804 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1138 |
| T-pak Vekt (kg) | 164.296 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
