ANALOGT UR 16A 1-KANAL UKE 3 MODULER
| Lengde (mm) | 60 |
| Bredde (mm) | 54 |
| Høyde (mm) | 90 |
| Antall kanaler | 1 |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Type matespenning | AC |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Gangreserve i timer | 200 |
| Gangreserve i år | 0.022 |
| Gangnøyaktighet per dag | 1 s |
| 60 min. program | Nei |
| 24 timers program | Nei |
| Ukesprogram | Ja |
| Årsprogram | Nei |
| Nettsynkronisering | Nei |
| Kvartsstyrt | Ja |
| Kontaktutførelse | Veksler |
| Korteste omkoblingstid kanal 1 | 120 min |
| Korteste omkoblingstid kanal 2 | 120 min |
| Programskive oppdeling 1 | 120 min |
| Programskive oppdeling 2 | 120 min |
| Automatisk sommer-/vintertid omkobling | Nei |
| Manuell drift | Ja |
| Oppkobling forvalg | Nei |
| Nominell brytestrøm ved 250 V AC | 16 A |
| Maks. vekseleffekt LED | 450 W |
| Potensialfri brytekontakt | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Bredde | 54 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.142 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.185 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 36 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 240 |
| D-pak Vekt (kg) | 7.125 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1086 |
| T-pak Vekt (kg) | 194 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |