ANALOGT UR 16A 1-KANAL UKE/DØGN 3 MODULER
| Lengde (mm) | 90 |
| Bredde (mm) | 65 |
| Høyde (mm) | 89 |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Antall kanaler | 1 |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Type matespenning | AC |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Gangreserve i timer | 150 |
| Gangreserve i år | 0.017 |
| Gangnøyaktighet per dag | 1 s |
| 60 min. program | Nei |
| 24 timers program | Ja |
| Ukesprogram | Nei |
| Årsprogram | Nei |
| Nettsynkronisering | Nei |
| Kvartsstyrt | Ja |
| Kontaktutførelse | Veksler |
| Korteste omkoblingstid kanal 1 | 15 min |
| Korteste omkoblingstid kanal 2 | 120 min |
| Programskive oppdeling 1 | 15 min |
| Programskive oppdeling 2 | 15 min |
| Automatisk sommer-/vintertid omkobling | Nei |
| Manuell drift | Ja |
| Oppkobling forvalg | Nei |
| Nominell brytestrøm ved 250 V AC | 16 A |
| Potensialfri brytekontakt | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 5 |
| Bredde | 90 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 98 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 97 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 79 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.243 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 97 |
| M-pak Høyde (mm) | 79 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.243 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 368 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 211 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.194 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 994 |
| T-pak Vekt (kg) | 148.66 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |