ARBEIDSSTR.UTLØS. AUT/JFEILBR.
| Lengde (mm) | 69 |
| Bredde (mm) | 24 |
| Høyde (mm) | 87 |
| Nominell matespenning Us ved AC 50 HZ | 230 V |
| Nominell matespenning Us ved AC 50 HZ | 415 V |
| Nominell matespenning Us ved AC 60 HZ | 230 V |
| Nominell matespenning Us ved AC 60 HZ | 415 V |
| Nominell matespenning Us ved DC | 110 V |
| Nominell matespenning Us ved DC | 130 V |
| Spenningstype for betjening | AC/DC |
| Effektforbruk | 0.1 W |
| Type strømtilkobling | Skrukobling |
| Egnet for effektbryter | Nei |
| Egnet for lastbryter | Ja |
| Egnet for motorvernbryter | Nei |
| Egnet for overlastrelé | Ja |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.144 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 45 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.125 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 7.815 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 210.56 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |