AVGR.KLEMME DIN 70-16mm2 160A
| Lengde (mm) | 50 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 90 |
| Høyde | 90 mm |
| Bredde | 35 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Antall poler | 1 |
| Ledertverrsnitt (fleksibel, fintrådet) med endemuffe | 10 mm² |
| Ledertverrsnitt (fleksibel, fintrådet) med endemuffe | 50 mm² |
| Antall klemmer pr. pol | 7 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 190 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 55 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 4 |
| M-pak Lengde (mm) | 185 |
| M-pak Bredde (mm) | 115 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.005 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 320 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 15.455 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 393.92 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
