B.7 ramme 3 hull sort, glass
| Lengde (mm) | 9.6 |
| Bredde (mm) | 232 |
| Høyde (mm) | 90 |
| Antall enheter | 3 |
| Monteringsretning | Vannrett og loddrett |
| Antall enheter horisontalt | 3 |
| Antall enheter vertikalt | 3 |
| Med montasjeramme | Nei |
| Innfelt montasje | Ja |
| Egnet for gulvboks | Nei |
| Egnet for veggkanal | Ja |
| Egnet for innfelt montasje | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Nei |
| Materiale | Glass |
| Materialkvalitet | Glass |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Blank |
| Farge | Svart |
| RAL-nummer (lignende) | 9005 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Slagfasthet | IK02 |
| Type feste | Klemfeste |
| Bredde | 232 mm |
| Høyde | 95 mm |
| Dybde | 9.6 mm |
| Innbyggingsbredde | 56 mm |
| Innbyggingshøyde | 56 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 241 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.135 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 245 |
| M-pak Bredde (mm) | 75 |
| M-pak Høyde (mm) | 120 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.735 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1800 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |