Berker S.1 stikk m/jord innfelt polar hvit
| Weight (net) | 0.155 |
| ETIM-klasse | EC000125 Stikkontakt |
| Beskyttende kontakt | Jordingsklips |
| Antall aktive kontakter (rund) | 2 |
| Med signallampe | Nei |
| Antall enheter | 2 |
| Antall moduler (ved modulbygging) | 2 |
| Antall faser | 1 |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Med utvidet berøringsvern | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Nei |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Metallisk farge | Nei |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Låsbar | Nei |
| Utløsermekanisme | Nei |
| Isolert montering | Ja |
| Med funksjonslys | Nei |
| Med orienteringslys | Nei |
| Overspenningsvern | Nei |
| Lekkasjestrøm-beskyttelse | Nei |
| Med finsikring | Nei |
| Spesiell strømforsyning | Uten spesiell strømforsyning |
| Halogenfri | Ja |
| Type overflate | Matt |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Med gjennomkoblingsfuinksjon | Nei |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Fargen på veksleoperatøren | Hvit |
| Skrudd sentralinnsats | Nei |
| Merkestrøm | 16 A |
| Nominell spenning | 250 V |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Enhet bredde | 80 mm |
| Enhet høyde | 120 mm |
| Enhet dybde | 50 mm |
| Min. dybde på apparatboks | 31 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| Med Wi-Fi-signalrepeater | Nei |
| Med innebygd bluetooth-høyttaler | Nei |
| For vanskelige forhold (i henhold til VDE) | Nei |
| I samsvar med britiske bygningsforskrifter Del M | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.156 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 100 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2000 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |