BEVEGELSESDETEKTOR PIR 220+360 ANTR. KOMFORT
| Lengde (mm) | 153 |
| Bredde (mm) | 91 |
| Høyde (mm) | 134 |
| Monteringsmetode | Påvegg |
| Konstant lysstyring | Nei |
| HVAC-styring | Nei |
| Fungerer i nettverk | Ja |
| Egnet for trådløs overføring | Nei |
| Krypstrømsbeskyttelse | Nei |
| Monteringshøyde | 4 m |
| Maks rekkevidde til siden | 10 m |
| Maks rekkevidde i front | 16 m |
| Responsverdi, justerbar følsomhet | Ja |
| Justerbar lysverdi | Ja |
| Lærefunksjon for responsverdiluminositet | Ja |
| Dimmefunksjon med dimmerinnsats | Nei |
| Husdyrimmun | Nei |
| Trappehusovervåkning | Nei |
| Kombinasjonsbevegelsessensor/trykkknappbryter | Nei |
| Med orienteringslys | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP55 |
| Driftsvelger | Nei |
| Min. innkoblingstid | 5 s |
| Maks. innkoblingstid | 30 min |
| Frakoblingsforsinkelse, selvinstruerende | Nei |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 220 ° |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 220 ° |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Farge | Antrasitt |
| RAL-nummer (lignende) | 7016 |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 153 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 91 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 134 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.326 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 147 |
| M-pak Bredde (mm) | 100 |
| M-pak Høyde (mm) | 125 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.417 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 4.615 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 240 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| T-pak Vekt (kg) | 133.76 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |