BINÆRINNGANG 4-KANAL POTFRI KONTAKTER "PILLEN"
| Weight (net) | 0.04 |
| ETIM-klasse | EC000688 Binær inngang for bussystem |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| LED-styring | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall innganger | 4 |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| Type inngangsspenning | DC |
| Genererer avlesningsspenning | Ja |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.03 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 9.7 |
| M-pak Bredde (mm) | 8 |
| M-pak Høyde (mm) | 2.2 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.036 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 36.5 |
| D-pak Bredde (mm) | 31.5 |
| D-pak Høyde (mm) | 21.5 |
| D-pak Vekt (kg) | 4.257 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 98 |
| T-pak Vekt (kg) | 119.173 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
