BINÆRINNGANG 4-KANAL POTFRI KONTAKTER "PILLEN"
| Lengde (mm) | 96 |
| Bredde (mm) | 29 |
| Høyde (mm) | 82 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| LED-styring | Nei |
| Med LED-visning | Nei |
| Antall innganger | 4 |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| Primærspenningsområde | 5 V |
| Type inngangsspenning | DC |
| Genererer avlesningsspenning | Nei |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.03 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 94 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 26 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.041 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 367 |
| D-pak Bredde (mm) | 316 |
| D-pak Høyde (mm) | 224 |
| D-pak Vekt (kg) | 4.494 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1106 |
| T-pak Vekt (kg) | 133.184 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| Produktbeskrivelse | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
