Busbar connector
| Lengde (mm) | 58 |
| Bredde (mm) | 23.5 |
| Samleskinnetykkelse | 5 mm |
| Samleskinnetykkelse | 5 mm |
| Klemmens bredde | 23.5 mm |
| Maks ledertverrsnitt | 120 mm² |
| Egnet for tilkobling av rundleder | Ja |
| Egnet for tilkobling av sektorformet leder | Ja |
| Egnet for flatkabeltilkobling | Ja |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 25 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 25 |
| M-pak Lengde (mm) | 225 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.3 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2500 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1400 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
