CRONOTEC 2-KANALS ÅRSUR
| Weight (net) | 0.474 |
| ETIM-klasse | EC002305 Digitalt koblingsur for sikringsskap |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Antall kanaler | 2 |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Type matespenning | AC |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Frekvens matespenning | 60 Hz |
| Gangreserve i år | 5 |
| Gangnøyaktighet per dag | 0.2 s |
| Tekstveiledning i displayet | Nei |
| Ekstern programmering | Ja |
| Inkludert minnekort | Nei |
| 60 min. program | Ja |
| 24 timers program | Nei |
| Ukesprogram | Nei |
| Årsprogram | Ja |
| Ferieprogram | Ja |
| Impulsprogram | Ja |
| Syklusprogram | Ja |
| Astro-program | Nei |
| Tilfeldig program | Ja |
| Driftstimeteller | Nei |
| Nettsynkronisering | Nei |
| Kvartsstyrt | Ja |
| Radiostyrt | Nei |
| Radiostyrt (DCF77) | Nei |
| GPS (Global Positioning System) | Nei |
| Kontaktutførelse | Vekselkontakt (NO/NC) |
| Antall kontakter | 2 |
| Korteste omkoblingstid kanal 1 | 1 min |
| Korteste omkoblingstid kanal 2 | 1 min |
| Antall minneplasser | 300 |
| Automatisk sommer-/vintertid omkobling | Ja |
| Manuell drift | Ja |
| Ekstern trykknappinngang | Ja |
| Oppkobling forvalg | Ja |
| Nominell brytestrøm ved 250 V AC | 10 A |
| Maks. vekseleffekt LED | 180 W |
| Potensialfri brytekontakt | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Dybde | 69 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.474 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
