CRONOTEC UR 1-KANAL 16A UKE 12/24V
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 36 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Antall kanaler | 1 |
| Matespenningsområde | 12 V |
| Matespenningsområde | 24 V |
| Type matespenning | AC/DC |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Gangreserve i år | 5 |
| Tekstveiledning i displayet | Nei |
| Ekstern programmering | Ja |
| Inkludert minnekort | Nei |
| 60 min. program | Ja |
| 24 timers program | Nei |
| Ukesprogram | Ja |
| Årsprogram | Nei |
| Ferieprogram | Ja |
| Impulsprogram | Ja |
| Syklusprogram | Nei |
| Astro-program | Nei |
| Tilfeldig program | Ja |
| Driftstimeteller | Nei |
| Nettsynkronisering | Nei |
| Kvartsstyrt | Ja |
| Radiostyrt | Nei |
| Radiostyrt (DCF77) | Nei |
| GPS (Global Positioning System) | Nei |
| Kontaktutførelse | Vekselkontakt (NO/NC) |
| Antall kontakter | 1 |
| Korteste omkoblingstid kanal 1 | 1 min |
| Korteste omkoblingstid kanal 2 | 1 min |
| Antall minneplasser | 56 |
| Automatisk sommer-/vintertid omkobling | Ja |
| Manuell drift | Ja |
| Ekstern trykknappinngang | Nei |
| Oppkobling forvalg | Nei |
| Nominell brytestrøm ved 250 V AC | 16 A |
| Maks. vekseleffekt LED | 180 W |
| Potensialfri brytekontakt | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Bredde | 35 mm |
| Høyde | 85 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 94 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 82 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 59 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.218 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 56 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.219 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 362 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 239 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.862 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1106 |
| T-pak Vekt (kg) | 259.688 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produktprogramvare | Download here |