DIGITALT UR 1-KANAL 16A UKE
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Antall kanaler | 1 |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Type matespenning | AC |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Frekvens matespenning | 50 Hz |
| Gangreserve i timer | 26280 |
| Gangreserve i år | 3 |
| Gangnøyaktighet per dag | 60 s |
| Tekstveiledning i displayet | Nei |
| Ekstern programmering | Nei |
| Inkludert minnekort | Nei |
| 60 min. program | Nei |
| 24 timers program | Nei |
| Ukesprogram | Ja |
| Årsprogram | Nei |
| Ferieprogram | Nei |
| Impulsprogram | Nei |
| Syklusprogram | Nei |
| Astro-program | Nei |
| Tilfeldig program | Nei |
| Driftstimeteller | Nei |
| Nettsynkronisering | Nei |
| Kvartsstyrt | Ja |
| Radiostyrt | Nei |
| Radiostyrt (DCF77) | Nei |
| GPS (Global Positioning System) | Nei |
| Kontaktutførelse | Vekselkontakt (NO/NC) |
| Antall kontakter | 1 |
| Utgangssignal | Andre |
| Korteste omkoblingstid kanal 1 | 1 min |
| Korteste omkoblingstid kanal 2 | 1 min |
| Antall minneplasser | 20 |
| Automatisk sommer-/vintertid omkobling | Ja |
| Manuell drift | Ja |
| Oppkobling forvalg | Nei |
| Nominell brytestrøm ved 250 V AC | 16 A |
| Potensialfri brytekontakt | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Bredde | 18 mm |
| Høyde | 92 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 82 |
| M-pak Høyde (mm) | 44 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.11 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 372 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 221 |
| D-pak Vekt (kg) | 7.205 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1034 |
| T-pak Vekt (kg) | 195.92 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |