Digitalt voltmeter 0-500V AC
| Lengde (mm) | 97 |
| Bredde (mm) | 77 |
| Høyde (mm) | 84 |
| Måleområde | 500 V |
| Transformatorforbindelse | Nei |
| Nøyaktighetsklasse | 1 |
| Effekttap | 3.5 W |
| Spenningstype | AC |
| Modell / utførelse | DIN-skinne |
| For rekkemontasje | Ja |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Maks viserutslag | 90 ° |
| Målesystem | Digital |
| Skalabelysning | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.228 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 75 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.222 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 36 |
| D-pak Lengde (mm) | 362 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 238 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.38 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1102 |
| T-pak Vekt (kg) | 224.12 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
